NOKIA Drop /aplikācija/

Šodien braucot sabiedriskajā transportā sanāca paciemoties Nokia Betalabs vietnē. Betalabs ir vietne, kurā var tikt pie jaunām, svaigām lietām, kuras ir eksperimentālas vai Beta izstrādes stadijā. Līdz ar to var uzlikt rokas, pirkstus, acis un varbūt ausis uz dažādām aplikācijām vai servisiem, kuri vēl nav pilnībā gatavi iešanai visā tautas masā. Tad nu šamie patestē uz šaurāku cilvēku loku, ja lieta strādā un tā ir izmantojama, tad jau nonāk OVI veikalā un visi to var dabūt.

Tad nu ievads beidzies... Tātad pavisam svaigā "izliktā" lieta ir Nokia Drops. Nu pati par sevi Nokia nekur nekrīt, bet aplikācija ir paredzēta attēlu vai mājaslapas adreses (URLas) vai arī vienkārši jebkuras saites tiešai nosūtīšanai uz telefonu. Jāuzstāda vien paplašinājums Firefox vai Chrome, kā arī otrā galā uz telefona aplikācija. Tad nu šamie abi gali savā starpā (laikam caur OVI kontu) sazinās un nogādā informāciju uz telefonu. 

Manuprāt ļoti noderīgi, ja vajag ātri šādu info aizsūtīt uz telefonu. Man patīk. Redzēs kāda būs nākotne šai aplikācijai/servisam.

Vairāk informācijas par šo lietu - http://betalabs.nokia.com/apps/nokia-drop