An Update is Available for Your Computer

Warning: Linux ownership may result in Jobs-lessness

Avots

The reason why the Linux update is more popular than the windows one. No multiple reboots, you keep on doing what ever you were doing and next time you boot up it is all there, it is really just far more polite to do it that way (especially as distribution updates also cover most of the applications you are likely to use).

Precīzi mans viedoklis. Atjaunināšanās process uz Linux ir krietni nekaitinošāks un pat patīkamāks kā uz Mikromīkstajiem Logiem. Par Āboļiem nezinu... Vai tiešām tā ir, ka viss par $$$? Tad ir slikti. Tad tiešām man Āboļa varētu nebūt nekad, jo būtu muļķīgi to iegādāties par bargu naudu un tad uz viņa lietot, piemēram, Ubuntu. :D

3 responses
Mac OS X updates ir bez maksas. Tomēr nākamais Mac OS ir par maksu un iepriekšējo parasti vairs neupdeito pēc jauna iznākšanas.
Windows jau arī 7 nedod par brīvu visiem Vistas lietotājiem, vai ne?
Nu es jau minēju, ka par Āboļiem nezinu, tāpēc tas vairāk bija domāts ar jautājuma zīmi - vienkārši secinot pēc šīs te bildītes. :)
Taisnība - nedod par brīvu tos Windows, bet, piemēram, Ubuntu ir bezmaksas. Visu laiku. Gan jaunās OS versijas, gan atjauninājumi vecajām (support ilgums gan atšķiras un mūžīgs jau tas nav).
Un vismaz man - salīdzinot neskaitāmo atjauninājumu uzstādīšanu uz darba Windows vai savu Ubuntu - ir jāpiekrīt bildītei. Darbā mani kaitina atjaunināšana (sevi/šķi kaitinošs ir flash un citu Adobe produktu update, jo tie ir biežāk par citiem). Papildus tam - no konsoles atjauninot Ubuntu, varu palaist komandu un aizmirst vispār par to, jo viss uzstādās bez manas līdzdalības un tiek izmantotas jau nākamajā OS startā vai programmas startā.
jā, adobe uz windauz ir vienkārši pain in ass. bet vēl kaitinošāks ir tika apple programmu apdeits uz win.